Garāžas varti

Mūsdienīgie paceļamie garāžu vārti, pateicoties jaunākajām tehnoloģijām ir iekarojuši visus pasaules tirgus. Garāžas vārtu priekšrocība ir to atvēršanas mehānisms. Paceļamie garāžu vārti atvēršanas laikā paceļas uz augšu, atbrīvojot platību iebraukšanai. Tas padara paceļamos garāžas vārtus par vienu no populārākajiem vārtu veidiem. Sekcijveida paceļamie garāžu vārti nav aizvietojami tur, kur pastāv platības ekonomijas un ierobežojuma jautājumi.
Sekcijveida garāžu vārtu izmēri var būt līdz 7 metriem platumā un līdz 6 metriem augstumā.

Garāžu vārtu izgatavošanas laiks var būt no vienas līdz septiņam dienam, atkarībā no sarežģītības un sekcijas vārtu izmēriem. Garāžu vārtu garantijas termiņš ir divi gadi.

Uzņēmuma ”ADVANCE AB” piedāvātie sekciju garāžas vārti atbilst visām prasībām, kuras ir izvirzītas mūsdienu aprīkojumam kombinācijā ar demokrātiskām cenām. Sekciju garāžu vārtus var nokomplektēt ar trošu un atsperu pārrāvumu drošības sistēmu. Visi paceļamie garāžu vārti var būt komplektēti ar iemontējamiem akrila logiem, kā arī ar iemontētām vai atsevišķi stāvošām durvīm. Aizslēgšanai sekciju garāžu vārti ir aprīkoti ar slēdzenēm un aizbīdņiem. Automātiskais sekciju vārtu elektriskais pievads var arī pildīt slēdža funkciju. Sekcijas vārtiem ir cinkotas daļas. Sendvičpaneļu biezums, no kuriem tiek ražoti sekciju vārti, sastāda 40 mm.

Sekciju vārtu pamata krāsas – RAL 9002(balts) , RAL 8014(brūns) , RAL 9006(aluminīja) , RAL 7016(antracīts) un koka imitācija (zelta ozols, tumšais ozols, sarkankoks-mahagoni) kā arī pastāv iespēja tos nokrāsot pēc Pasūtītāja vēlmes. Garāžas vārti var būt nokrāsoti praktiski jebkurā krāsā saskaņā ar RAL katalogu.

Vārtu remonts. Pēc nepieciešamības, servisa dienesta darbinieki izbrauc uz klienta objektu, lai sastādītu vārtu remonta tāmi vai, lai veiktu vārtu remontu tur pat uz vietas, ja tas ir iespējams. Parasti, garāžu vārtu remonts tiek veikts uzreiz. Visas vārtu komplektējošās detaļas ir pieejamas uzņēmuma noliktavā. Mēs piedāvājam iespēju noslēgt ar mums tehniskās apkopes līgumu – bīdāmo, sekciju un garāžu vārtu remonta līgumus.

Atcerieties, ka ievērojot tehnikās apkopes termiņus, garāžas vārti kalpos Jums daudz ilgāku laiku un neprasīs papildus izmaksas par remontu.

Mūsu darbi