Bīdāmie teritoriju vārti

Bīdāmie teritoriju vārti – parasti tos izmanto gadījumos, kad pievārtu platība ir atbrīvota. Bīdāmo vārtu galvenā priekšrocība ir to konstruktīvās īpašības, jo atverot vārtus, caurbraukšana kļūst absolūti brīva. Bīdāmie teritoriju vārti tiek uzstādīti ierobežotā platībā no sētas iekšpuses un verās vai nu uz labo pusi, vai uz kreiso pusi.
Bīdāmo vārtu konstrukcijas mehāniskā drošība tiek nodrošināta ar divu bloku skrituļu palīdzību, kuri pārvietojas speciālā profilētā sijā, kura atrodas vārtu vērtnes lejas daļā. Divi bloki atrodas precīzi aprēķinātā attālumā viens no otra un nodrošina nepieciešamo balansēto līdzsvaru visā kustīgajā sistēmā.
Pateicoties konsoles bloku unikālajai sistēmai, bīdāmie vārti nesaskārās ar zemi – nav ne apakšējās, ne augšējās sliedes. Konsoles bloki tiek montēti uz stingra pamata. Bīdāmo vārtu ārējā apdare tiek pieskaņota mājas fasādes apdarei. Piedāvājam vārtus apšūt vai ar koka dēļiem, vai 3D žoga paneļiem. Bīdāmajiem vārtiem izmantojam vadošo ražotāju automātikas: Marantec, Beninca, Came, BFT.

Mūsu darbi